הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

 
קורס כירולוגיה במכללת ברק

 

 ראש המגמה: ממי מאיר

מדוע דווקא כף היד? מה הקשר בין אישיותנו לבין כף היד? אם נביט במפת מערכת העצבים בגוף האדם, נראה כי מספר רב מאוד של צינורות עצב יוצאים מחלקי המוח השונים, ישירות אל כפות הידיים שלנו, יותר מאשר אל כל איבר אחר בגופנו. מאחר שהמוח מכיל נתונים אינספור על מרכיבי האישיות שלנו, החל מהאינטליגנציה וכלה במצבנו הבריאותי ומאחר וקיים קשר עצבי, רצוני, חשיבתי בין המוח לכפות הידיים, הדבר מעיד על העברת אינפורמציה מן המוח לכף היד אל המוח. אי לכך, ישתקף חלק מרבי של האינפורמציה בסימנים ובקווים שבכף ידינו. כמות נכבדה של נימי דם וזרימה חזקה של דם קיימת בכף היד ובעיקר בקטע המכונה "גבעת ונוס" או "גבעת האגודל". גבעת ונוס הינה קטע קו החיים מתחיל בד"כ בנקודת האמצע בין בסיס האגודל לבין שורש האצבע המורה, (המכונה גם "אצבע יופיטר"), עושה את דרכו בצורת חצי עיגול ומסתיים אי שם בדרך לשורש כף היד. קו החיים וגבעת ונוס מצביעים על מצב האנרגיות הכוללות שלנו. גבעת ונוס מצביעים על מצב האנרגיות הכוללות שלנו. גבעת ונוס אמורה להיות הגבעה הגבוהה ביותר בכף ידנו. זהו המצב האופטימלי שלה. היא מוקפת ע"י קו החיים, אשר עושה איגוף רחב, מלא, סביבה. זהו מצב בו לאדם יש אנרגיות פיזיות ונפשיות אופטימליות. מצב זה מראה על חיוניות, מרץ, בריאות, יצריות, שאפתנות, מסעות וכל היכולת של האדם להשקיע בקשרים חברתיים ולפעול מתוך הרמוניה ואמפטיה עם הסביבה. הגבעה יכולה להיות מוקטנת, או שהיא לא גבוהה, או שקו החיים עושה "קיצור דרך" ומתחיל נמוך יותר, או מהלכו מאונך יותר. מצב זה מלמד שמצב האנרגיות שלנו לא במיטבן, או שאין לנו רצון ואנרגיה להשקיע בסביבה, בעשייה ובכלל. במהלך הקריאה בכף היד יש לעבור ביסודיות לאורך מסלולו של קו החיים, מתחילתו ועד סופו. מן הינקות, הילדות ולאורך כל השנים, על מנת ללמוד על מסכת חייו של אדם, חוויות ילדותו, מצבו הנפשי, מצבו הבריאותי ויכולתו לעמוד במטלות, לשאת באחריות ולתפקד כראוי. ענפים המסתעפים מקו החיים כלפי מעלה לכיוון האצבעות, סרטי תדמית מראים על הישגים ותגמול אשר באו ממאמצים והשתדלות של האדם. ענף שיוצא מקו החיים לעבר הגבעה בתחתית האצבע מורה- מעיד על שאפתנות. לעתים נפגוש קו חיים נוסף, חלקי או מלא. זהו קו מקביל לקו החיים הראשי אשר נמצא בצד הפנימי, על הגבעה. באם הקו מתמשך לאורך שלושת רבעי הדרך של קו החיים, זהו קו חיים כפול אשר מעניק לאדם תוספת אנרגיה, תוספת חיות, יכולת לעבוד שעות רבות, גם תחת לחץ, והוא מעניק לאדם גם הגנה ממחלות, מעין פוליסת ביטוח.ענף היוצא באלכסון מהרבע האחרון של קו החיים, לעבר צידה השני של כף היד, הינו קו נסיעות. ככל שהקו חזק ומשמעותי יותר, כך תהיינה הנסיעות בחיי האדם משמעותיות וארוכות יותר ולעיתים אף יצביעו על הגירה ממולדתו.
 

משך קורס כירולוגיה - קריאת כף היד: שנה אקדמאית, מפגשים אחת לשבוע בוקר או ערב, 5.5 שעות לימוד אקדמאיות, ניתן לשלבו במסגרת מסלול הלימוד לתואר "מיסטיקאי".

כל תעודות מכללת ברק מוכרות על ידי "ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי הוליסטיות ורייקי" וע"י האיגודים השונים.

     מספר המקומות מוגבל!  הזדרזו להרשם!

    
 
                   ירושלים                    טל: 02-6483663  או 02-5664627 
 
  שלוחות הדרום : במשואות יצחק ,אשדוד, אשקלון, ב"ש, 08-6588008,
 
050-5861739
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא