הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

 

 
ספרים מבית מכללת ברק 
המחבר: ד"ר זיו מאיר 
לרוכשים את הספרים ישירות מהמכללה באמצעות מס הטלפון המופיע בתחתית הדף
תינתן הנחה של 35% על כל הספרים, לרוכש 2 ספרים או יותר המשלוח חינם!
 
 

רפואה משלימה

לחץ על התמונה להגדלה
  
 

להלן הסבר אודות הספרים הקיימים

 

1. "הרייקי האוניברסלי" חלק א': שיטת ריפוי אנרגטית, בספר פירוטרפואה משלימה נושאי הרייקי כולל הסמלים, מקביל לרמה 1+2 .
 
 
 
2. "הרייקי האוניברסלי" חלק ב': שיטת ריפוי אנרגטית, כולל גם ריפוי בצבעים, שימוש באבנים וקריסטלים , ריפוי בצבעיםוכןרייקי "קרונה רייקי", מקביל לרמה 3+4 .
 
 
 
 
3. "גלגול נשמות כל הסודות הכמוסים" בספר גישות ומחקרים בתחום, מה קורה לאחר המוות? היכן שוהה הנשמה? האם ניתן לתכנן גלגולים? האם תופעת הלסביות וההומואים ניתנת לשינוי באמצעות גלגולים? תיאורי מקרים טיפוליים מקליניקתגלגול נשמות המחבר ועוד.
 
 
 
 
4. "המדריך לגלגולי נשמות על פי הקבלה": סקירה מקיפה ביותר של תורת הסוד היהודית בנושא גלגולי הנשמה, האם ייתכנו גלגולים בבעלי חיים? אם כן לאלו בעלי חיים מתגלגלים ומדוע? האם כולם מתגלגלים? נישואין, משפחה, מהו הזיווג הנכון? מדוע הורים רוצחים את ילדיהם? כמה נשמות יכולות להיכנס לגוף אחד? ועודרפואה משלימה ועוד...
 
 
 
 
5. "שיפור היכולת העל חושית ותקשור": מבוסס על התחום המיסטי האוניברסלי בתרבויות שונות, מלמד את הקורא כיצד לשפר את היכולת העל חושית, בספר תרגילים שונים לצורך פיתוח העין השלישית, שיפור היכולת האינטואיטיבית, יצירת קשר עםרפואה משלימה המדריכים ועוד.
 
 
6. "משמעות החלום ופירושו": הספר מבוסס על הגישות השונות בפסיכולוגיה, כיצד כל אדם רואה ומפרש את הסמלים, כגון גישותיהם שלפרויד, יונג, קלווין הול, תרפיה תבניתית, גישת היהדות והקבלה לחלום, גישת החלומות הצלולים, כיצד להתגבר על פחדים באמצעות חלומות, כיצד כל אחד יכול לפרש את החלום לעצמו? מהו הפירוש הנכוןרפואה משלימה האינדיווידואלי? ועוד.

 

 
 
 
 
7. "שחזור גלגולים": הספר מבוסס על עשרות מקרים טיפוליים, על סיפורי תלמידים שונים אשר הוחזרו לאחור על ידי המחבר, אם במסגרת טיפולית ואם במסגרת לימודית, מפורטים מקרים טיפוליים רבים ומגוונים של עשרות מקרים, על פתרונותיהםרפואה משלימה המפתיעים.

 

 
 
8. "מיסטיקה, מאגיה ותקשור ביהדות": הספר מבוסס על גישות שונות מתחום הקבלה, משיב לשאלות רבות כגון: כיצד להחיות את חיי הנישואין? כיצד להימנע מעין הרע, או לבטלו. כיצד לטפל בבעיות זוגיות שונות? כיצד לטפל בילדים חריגים? ועוד. מיסטיקה
 
 
 
 
9. "גוף נפש והפרעות אכילה": הספר דן בנושאים רבים הקשורים לקשר בין הגוף הנפש והפרעות האכילה, מתוך ניסיונו הרב של המחבר. בספר דיון מעניין חדשני ומאלף,  סרטי תדמית בנושא הקשר בין הגוף, הנפש, הגנטיקה והזיכרון הקארמטי. בספר דוגמאות ומחקרים שונים, לרבות מקרים מעניינים ומאלפים, המלמדים על הקשר בין הנושאים השונים וכיצד ניתן לפתור זאת מתוך הקליניקה של המחבר. לימודי תזונה
 
 
 
 
10."החלום והפרעות שינה": הספר דן בהפרעות השינה השונות, סיבותיהן, דרך טיפולם בקליניקת המחבר, סיפורים מאלפים ומרתקים.
 
 
 
 
 
11. "התקשור והחוש השישי": הספר : מבוסס על התחום המיסטי בתרבויות שונות, עונה על שאלות רבות כגון: האם כל אחד יכול לתקשר? מי הם המדריכים שלנו? האם קיימים חוצנים? רוחות רפאים? האם ניתן לתקשר עימם?... בספר תרגילים שונים לצורך פיתוח העין השלישית, , יצירת קשר עם המדריכים ועוד.
 
 
 
 
 
12. "אבחון וטיפול בתמציות פרחי באך": בספר פירוט התמציות ואופן השימוש בהן, תרגילים ללמידה עצמית ובחינה עצמית, דוגמאות למקרים טיפוליים,הפרעות קשב וריכוז...
 
 
  
13. "נשמות תאומות וזוגיות": ספר זה מתאר סיפור אמיתי, מקליניקת המחבר, בה פסיכיאטר מוכר חווה את רעייתו שנפטרה כ "דיבוק", העלילה שזורה תוך שהיא עוסקת גם בנושא הזוגיות, נשמות תאומות, והאם הן קיימות? מדוע מתחתנים? מתגרשים? מדוע מתאבדים? מחלות נפשיות, מחלות גנטיות וקארמה, מדוע "אני לא מצליחה להתחתן"? "מדוע אני לא יכול/ה להתנתק מבן זוגי אפילו שאנו מאמללים אחד את השני"? כיצד נוצר ה"קליק" בזוגיות? מדוע ה"קליק" כבה האם יתכן קשר זוגי גם לאחר שאחד מבני הזוג נפטר? ועוד נושאים מעניינים ומאלפים.
 
 
 
 
 14. "הרייקי היהודי", ספר זה מתאר לראשונה את טכניקות האבחון וטיפול על פי היהדות הכולל את עשר הספרות ואופן השימוש באנרגיית הרייקי במסגרתן, פירוט האותיות העבריות ומיקומן בגוף בשילוב טיפול באנרגיית הרייקי, הצ'קרות, ההילות, הקשר בין תופעות פיזיולוגיות לצדדים הנפשיים ועוד.

15. "הטיפול בפרחי באך", ספר זה מתאר את אפשרויות ודרך הטיפול בתמציות, מקשר בין החלק הנפשי לפיזיולוגי, משמש עזר רב למטפלים ולמתעניינים בתחום.

16. קיימים שלושה דיסקים בלווית מדיטציה מודרכת:
הראשון: להרפיה והסרת פחדים,
השני: לאיזון מרכזי אנרגיה,
השלישי: לתקשור ופתיחת העין השלישית.
 
לרכישת ספרים או דיסקים ישירות מהמחבר ושאלות ניתן לפנות למכללת ברק לד"ר זיו מאיר בטל: 02-6483663 , 02-5664627  ת.ד 53110  ירושלים 
      גם בשלוחת הדרום במשואות יצחק "מכלול" 08-6588008,
       08-8607277,
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא