הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


                                                            לימודי הסו ג'וק במכללת ברק
 
סו ג'וק- הרפואה הקוריאנית הינה רפואה בה המטפלים רואים "ניסים" בכל יום.
במקרים רבים מספיק טיפול קצר ביותר על מנת לשכך כאב ממושך וטורדני, הטיפול בסו ג'וק, נעשה באמצעות אבחון הנק' על פני כף היד או גב היד באמצעות מקל אבחון, שלאחריו  מגיע הטיפול.
צורת טיפול בסיסית בסו ג'וק במכללת ברק היא: החדרת מחט זעירה ודקיקה לנק' שאובחנה ובמספר שניות הסמפטום נעלם, לעיתים מורגשת רק הטבה משמעותית, אך מכל מקום התוצאה דומה ל"נס".
תארו לעצמכם כיצד דקירה קלילה ביד עשויה לחסל סימפטום ממושך בחלק אחר של הגוף.... לעיתים בוחר המטפל של מכללת ברק, להצמיד זרעים לכף היד באמצעות פלסטר למשך זמן מה והכאב נעלם. כך גם יכול המטפל של מכללת ברק להצמיד מגנט קטן לכף היד והנה הכאב נעלם כלא היה.
כך בקליניקת מכללת ברק מתרחשים כל יום ניסים כאלה ואחרים, 
בעת הלימודים במכללה, תלמידי מכללת ברק בשנה א' ללימודי הסו ג'וק, חווים בכל שיעור ניסים וחויות אותן קשה לשכוח, כאשר כבר לאחר מספר קטן של שיעורים הם מתחילים להיות ה"קוסמים" בעצמם, ובכל שיעור ושיעור מספרים את חויותיהם והצלחותיהם בכיתה.... 
 
                                                                           

                                                          נפלאות הסו ג'וק במכללת ברק

הדיקור הסיני (אקופונקטורה), קיים מזה למעלה מ-3000 שנה, בעוד השיטה משמשת כאמצעי ריפוי בסין  ובמקומות אחרים בעולם. יעילות הטיפול במגוון רחב של מחלות ומכאובים הפכה את השימוש בשיטה לנפוצה ומקובלת בעולם הרחב,  בישראל השיטה קיבלה תאוצה בעשרים השנים האחרונות בעקבות העובדה שגם בעלי המקצוע הקונבנציונליים כגון: אחיות ורופאים נעזרים בשיטה, לא מזמן הסתיימו לימודים במכללת ברק לצוות של רופאים אשר למדו את השיטה, אולם זמן קצר לאחריה מששמעו על לימודי הסו ג'וק במכללת ברק, החליטו להתנסות גם בה, ובימים הקרובים הסו ג'וק יכנס גם לשלוחת הלימודים של מכללת ברק בבית החולים ברזילאי באשקלון.  

שיטת הסו ג'וק המהווה לדעתי חלק מנושא האקופונקטורה קלה ליישום, נוחה ביותר, משום שהמטופל יכול לקבל את הטיפול בישיבה על כיסא, הטיפול נעשה באמצעות  כפות ידיו בלבד, ללא צורך בשכיבה על מיטה טיפולית, ניתן להשתמש בה גם כטיפול עצמי דבר המסייע ביותר למטפלים הסובלים גם הם לעיתים מבעיות שונות. סיבות אלא הן חלק מהסיבות שבשלהן מתרחב השימוש בקרב אנשים שאינם מוצאים מזור ברפואה הקונבנציונאלית.
 
                                                            כיצד הסו ג'וק פועל?
 בעת החדרת המחט הדקיקה של הסו ג'וק ליד, הדיקור מפעיל גירוי עדין על נקודות השפעה (קצוות מערכת העצבים) שמשדר אות אלקטרוני דרך מערכת העצבים לעמוד השדרה  ומהמוח לאיבר הפגוע.
כידוע, מערכת העצבים שולטת על רב התהליכים בגוף, מחקרים מדעיים מוכיחים כי גירוי באמצעות מחטים גורמים לשחרור כימיקלים שונים ומשככי כאבים, החזקים פי כמה מתרופות לשיכוך כאבים, כאשר  כימיקלים אלא מופקים באופן טבעי ממערכות הפנימיות שבכל אחד מאתנו.
 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא