הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

אודות מכללת ברק מכללה לרפואה משלימה


מכללת ברק המכללה הבינלאומית המובילה ללימודי רפואה משלימה נוסדה בשנת 1998.  

מכללת ברק מעניקה השכלה מקצועית, עשירה ומגוונת ברמה אקדמית, הנלמדת מפי מורים מהשורה הראשונה. צוות המורים ב מכללת ברק עוסקים בתחום אותו הם מלמדים, עובדה המאפשרת להם להביא בפני הסטודנטים חומר שוטף ועדכני מהנעשה במרפאותיהם.
 

מכללת ברק מיום היווסדה ביססה עצמה כמנהיגה של תחום הכשרת מטפלים, סטודנטים רבים בוגרי המכללה עוסקים כיום בתחום הרפואה המשלימה במוסדות שונים.

למכללת ברק שלוחות לימודים ברחבי הארץ, מרכזה בירושלים בתלפיות, למכללה שלוחת לימודים באוניברסיטה העברית בגבעת רם, סטודנטים מחוץ לירושלים יכולים להתגורר במעונות הסטודנטים בהר הצופים, כמו כן למכללה שלוחות לימודים בבית החולים ברזילאי באשקלון, באשדוד, במשואות יצחק, במכללה האקדמית "קיי" בבאר שבע... עובדות המסייעות לה לשמור על יחודיותה, על רמת מרצים מקצועיים מהשורה הראשונה.

מכללת ברק היא המכללה היחידה  המכשירה סטודנטים לתואר דוקטוראט ברפואה משלימה, התואר ניתן ע"י אוניברסיטה בחו"ל ומוכר בארץ ובחו"ל.

ב מכללת ברק מאמינים כי הרפואה המשלימה האינטגרטיבית המשולבת היא רפואת העתיד. כבר בעשור האחרון הרפואה המשלימה חדרה לכל קופות החולים המתגאות ומתחרות בניהן על סוגי וכמות הטיפולים המשלימים שבאמתחתם.

בתי חולים רבים החלו לשלב את הרפואה המשלימה כחלק טיפולי, אחיות רבות מבתי חולים שונים הגיעו ומגיעות ללמוד רפואה משלימה במכללת ברק, תוך סבסוד לימודים על ידי בתי החולים השונים.

במסגרת הכשרת המטפלים של מכללת ברק, הסטודנט עובר הכשרה רחבה ברפואה קונבנציונלית. הכשרה זו מאפשרת לבוגרי המכללה ל קיים טיפול אינטגרטיבי ברמה מקצועית גבוהה ביותר תוך שיתוף פעולה מקצועי והחלפת דיעות וייעוץ עם עמיתיהם הרופאים.

מכללת ברק בונה לך קריירה

מכללת ברק מקיימת קשרים עם גופים רבים הצורכים מטפלים כגון: קופות חולים, בתי חולים, בתי טבע, בתי מלון, אתרי ספא שונים וקליניקות פרטיות, אליהם מופנים בוגרי המכללה.

למכללת ברק מוזרמות עשרות הצעות עבודה אטרקטיביות מצד הגופים והגורמים השונים עמם היא בקשר, מרבית ההצעות מיועדות לבוגרי המכללה אשר קיבלו הסמכה, אולם קיימות גם הצעות עבודה למתלמדים.

הספא של מכללת ברק:
מכללת ברק מנהלת את מתחם הספא והטיפולים של האוניברסיטה העברית בגבעת רם, בוגרי המכללה בחלקם משתלבים במתחם הטיפולים של המכללה באוניברסיטה העברית.
בוגרי מכללת ברק תופסים כיום עמדות ומשרות בכירות בשירות הציבורי ובקליניקות הפרטיות.
 
בית חם ואווירה משפחתית ותומכת:

מכללת ברק מעניקה בית חם ותומך לכל תלמידיה, אם בתקופת ההכשרה ואם לאחריה, בברק אוזן קשבת לכל בעיות הסטודנט, תמיכה ריגשית ונפשית על פי הצורך. מכללת ברק מעניקה טיפולים ללומדים לפי צורכיהם האישיים, ותמיד דלתנו פתוחה.

העיקרון המוביל ב מכללת ברק: "ואהבת לרעך כמוך". כאשר אין אושר גדול יותר מסיפוק עצמי בעזרה לזולת, על כן : "רפא את חברך- רפא את עצמך".

מקצועיות:

תלמידי מכללת ברק נהנים מרמת מקצועיות גבוהה של מרצים מוכשרים ובעלי ניסיון , בתחום ה רפואה הטבעית .
סגל המרצים הוא מהשורה הראשונה בארץ, חלקם מרצים גם בחו"ל, ומקיימים קשרים הדוקים עם מוסדות אקדמאיים בחו"ל.
תעודות מכללת ברק מוכרות גם בחו"ל. ניתן לקבל תואר דוקטורט במכללת ברק המוכר גם באירופה וארה"ב.
אווירת הלימודים נעימה וחמה . קבוצות התלמידים קטנות , דבר המאפשר לתלמידים חווית למידה מקצועית ואיכותית , ומעל הכול יחס אישי .

 

מכללה לרפואה משלימה

הלימודים במכללת ברק מתבססים על עקרונות הגישה ההוליסטית, גישה זו, מתייחסת לאדם בכללותו: גוף, נפש ורוח, כאשר חוסר איזון בניהם יוצר סימפטום מתמשך והתוצאה מחלה. המטרה בלימודים ובטיפולים הללו היא: יצירת איזון בין הגוף והנפש. במכללה לרפואה משלימה נלמדות שיטות טיפול המבוססות על גישה זו.

תלמידי מכללת "ברק" לרפואה משלימה זכאים להנחה בטיפולים השונים בקליניקת המכללה, בספא ברק וכן בהרשמה כמנויים במתחם הבריאות והספורט באוניברסיטה העברית.

 אנו מאחלים רפואה שלמה והצלחה לכולם.
לפרטים נוספים והרשמה טל: 02-6483663, 02-5664627
בשלוחות הדרום: טל: 08-6588008,   050-5861739

zilu@012.net.il

 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא