הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

הפרעות אכילה ונשיות


מתוך ספרו של  ד"ר זיו מאיר "גוף נפש והפרעות אכילה"

הסיבות לתופעת הפרעות אכילה:

בהפרעות אכילה טיפוסיות קיים קושי להרגיע את העצמי, קושי לפתור קונפליקטים ברמה האישית, החברתית והמשפחתית. קושי זה מוביל להפרעות אכילה, היכולות להתבטא כחרדה מהשמנה, "כדי להיראות יותר טוב". או דווקא ההפך, אכילה כפייתית כדי להיראות יותר גרוע על מנת להידחות מפני הסובבים אותנו. תלוי כמובן בסיבה לתופעה.

הפרעות אכילה נוספות נובעות מזיכרון גנטי אנרגטי, כלומר ההגדרה הקודמת בה השתמשתי קודם, "קושי לפתור קונפליקטים" ברמה האישית... היא במקרים רבים רק הסימפטום ולא הסיבה, כאשר הסיבה נעוצה במקרים רבים בזיכרון חיים קודמים, כך הסימפטום פורץ עקב עוררות של אותו זיכרון.

מכל מקום, מרבית הלוקות בהפרעות אכילה מסווגות על ידי הרפואה הקונבנציונלית כבעלות הפרעת אישיות גבולית ומחלתן נחשבת לכרונית.

הפרעות האכילה הן כאמור הפרעות קשות וחמורות,אשר לדעתי התפתחו בעשורים האחרונים, בשל האופנה ושטיפת המוח שעושה המדיה בכלי התקשורת המשמשים כקטליזטורים, האופנה של שנות החמישים והשישים בהן נשים היו מלאות וסקסיות השתנתה לנשים הנראות כמו קולב מהלך. על כן האופנה דוחפת את הנערות/ נשים להיראות כך, דבר המסבך אותן נפשית כל העת ופותח פצעים ישנים חדשים.

על הנערות והנשים להתייחס פחות למדיה התקשורתית ולהיות שמחות עם מה שיש להן, לדעתי האופנה של שנות החמישים והשישים משקפת יותר את הנשיות מאשר האופנה כיום בהן הנערות רזות ומורעבות כל העת.
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא