הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

סגולות להכנס להריון - על פי הקבלה


סגולות להיכנס להריון
מוח עופות 
סגולה להריון, אם אין שום מחלה לאיש ולאישה, תיקח יונה זכר ויונה נקבה, ותשחטם ותוציא את המוח שלהם תכף. ותשב האישה אחר הטבילה במטה ותכניס ברחמה את המוח משני הציפורים למשך שעה שלימה. ואחר שעה תזדווג עם בעלה, ותתעבר. (רפאל המלאך-מה)
שמחה
סגולה להיריון, אמר הרב הקדוש והטהור, מורנו רבנו פינחס זכרונו לברכה, מקאריץ, שימחה (להיות שמח) הוא סגולה לעקרה שתלד בנים, ויש ראיה לזה מין התורה, ומן הנביאים, ומן הכתובים. מן התורה; "ותצחק שרה בקרבה", כי אמרה בליבה זה סגולה שתלד בן ע"י שימחה. והרחיב ה' את נקבי הלידה אשר עצר ה' בעד רחמה, ואמר לה ה': "היפלא מה' דבר", כי אין לו לבקש סגולות לזה אם ה' הבטיח לה שתלד. מן הנביאים דכתיב; "רני עקרה לא ילדה". ומן הכתובים; "מושיבי עקרת הבית אם הבנים שמחה", היינו אם האישה היא עקרה, ע"י זה כי שמחה נעשית אם הבנים. (שמועות טובות). 

מזוזה
מצות מזוזה חשובה ומסייעת לעניין זה, וכדברי הזוהר "מזוזות" אותיות "זז מות". ואביא מעשה קטן שקרה עם חברי לספסל הלימודים. יש לו משפחה שזה מספר שנים שנשואה ואין לה ילדים. אותו חבר ביקש לבדוק את המזוזה שבביתם, והיא אמרה לו שהשכן שלה כבר בדק אותן וקבע שהם כשירות. הלה לא סמך על בדיקתו וביקשה שהוא יבדוק שוב. וכשבדק, ראה שבתיבות בניכם אות י' פסולה. מיד החליף את המזוזות, וכעבור מספר שבועות נתבשרה שנפקדה בתאומים בס"ד. ואתה בין תבין את אשר לפניך. 

מינים שונים
תקח לשמה (פירוש לשם האישה פב"פ) עפר משבעה דרכים. ואפר משבעה תנורים, ומים משבעה בורות, ועפר משבעה קברות (פי' העפר שליד הקבר ולא מהקבר ממש), ומעט הדס ומעט חינה, ותאסוף הכל ותחמם באש, ותרחץ בהם בליל טבילתה (מראה הילדים מח').


 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא