הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

 

אנרגית החיים משמעה דבר

אנרגית החיים משמעה דברים שונים. כל הדתות וכן כל אומנויות הלחימה, אסכולות של מיסטיקות, יוגה ותיאוריות מודרניות, כדוגמת תיאוריות ביו אנרגתיות, מדברות על שדה האנרגיה שממוקם בתוך גוף האדם ומסביבו, עוטף אותו כמו קליפת ביצה. היום ניתן אפילו לצלם אנרגיה זו בעזרת צילום קירליאני. בלי לנסות להסביר אנרגיה זו, ואם נביע שביעות רצון רק לנוכח קיומה, אנו מוצאים בשטח זה את החלוקה בין הקטבים של שמים וארץ. התדרים והצבעים האנרגתיים התחתונים הנם הכהים והעבים, בעוד התדרים והצבעים האנרגתיים העליונים הנם הבהירים והדקים.

האזור אשר מחבר אנרגיית חיים בסיסית זו עם אנרגיית הארץ הבסיסית הנו כפות הרגליים. רפלקסולוגיהיכולה להרכיב ולאזן אלמנטים, אשר חסרים באנרגיה הבסיסית של החולה. מנקודת המבט המחשבתית, שיטת רפלקסולוגיה זו מעניקה יכולת גדולה יותר להרגיע, להגיע לנקודה של הרפיה עמוקה יותר מכל אחת משיטות המגע האחרות. כאשר משתמשים בה נכון, שיטה זו מאפשרת לחולים להיהפך קולטים, לקבל את הכאב בלי להתנגד לו, לישון טוב יותר, להתרכז ולמלא את עצמם מחדש באנרגיה שאותה הם חסרים בדרך כלל. המגע האנרגטי של ידי המטפל על כפות רגליו של המטופל יוצר אנרגיה ביניהם, אשר יכולה להשפיע, להביא להרמוניה ולשפר את מצב המטופל. יש לקחת בחשבון שאנו נוגעים לא רק ברקמה, בשרירים ובעצמות, אלא במקור החיים של האדם.
ה- רפלקסולוגיה במכללת ברק נלמדת על פני מספר שנים...
לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא