הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


 
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר: שיפור היכולת העל חושית ותקשור
 
 
קוראים  יקרים, אילו לפני עשור שנים  היה משהו מעמיתי העוסקים בפסיכולוגיה  אומר לי כי יבוא יום בו  אעסוק, או אלמד, או אכתוב ספר בתחום זה, בודאי שהייתי משוכנע כי הלה הוזה וסובל מהלוצינציות שונות, יתכן אף כי הייתי ממליץ  לאשפזו תחת האבחנה הברורה של סכיזופרן.

אולם, מאחר והחיים ממשיכים, בעוד אנו למדים בכל יום דברים חדשים, הרי שכחלק מלמידה זו מוטלת עלינו החובה להישאר פתוחים לרעיונות חדשים בשם הקידמה, באופן זה אנו נתקלים ברעיונות חדשים, כמובן שרעיון הוא בגדר רעיון או תיאוריה  זו או אחרת, עד אשר הדבר מוכח לנו מעבר להסתברות סטטיסטית. כאשר לאחריו מותר לנו להרכין את ראשינו ולהגיד טעינו, אין באמירה זו משום עלבון רב, מעבר להודאה כי קודם היינו פחות חכמים מהיום.

לאורך כל ההיסטוריה האדם ביצע טעויות אלו או אחרות, הקידמה הנה תוצאה של חוסר קונפורמיות, כל העת האדם עסק ועוסק במחקרים שונים לצורך התפתחות ולמידה, אלו הקונפורמיות הייתה שלטת, הרי שלא הייתה התקדמות כלל והטכנולוגיות, לרבות הידע הכללי, היה נשאר כפי שהיה אלפי שנים מאחור. כל התפתחות כזו או גילוי גרמו לחוקרים רבים להודות בטעותם ובתפישתם הישנה...

לאור זאת, ולאור ההתפתחות הקיימת, לרבות  הפתיחות הממשמשת ובאה עם הזמן,  הרי שתופעת התקשור, לרבות ראייה ושמיעה על חושית, צריכה להיות נחלת הכלל, כמו כל מדע אחר ולא להיות רק נחלתם של מיסטיקאים שונים, בעוד "אנשי המקצוע" הקונבנציונלים רואים בתופעה זו  סוגסטיה. יתרה לכך, הדבר מקביל לתופעות פסיכולוגיות שונות, שחלק מהלוקים בהם מצויים ומטופלים בבתי חולים למחלות נפשיות...

הבה נבחן אם כן  כיצד הרפואה הקונבנציונלית במקרה זה הפסיכולוגיה והפסיכיאטרייה מתמודדות עם תופעות אלו.
 
 לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק 
 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא