הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


 
 
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר: שיפור היכולת העל חושית ותקשור
 

 

מהי  יכולת על חושית?

האם  יכולת על חושית היא באמת יכולת מעבר לחושים? או שמא היא יכולת שימוש בחושים אשר אנו איננו מתורגלים ונוהגים להשתמש בהם?

מה הוא השימוש ביכולת חושית? כיצד אנו קולטים או משדרים באמצעות חושינו המוכרים לנו כל כך?

מדוע אנשים מסוימים הם בעלי יכולת על חושית ואחרים לא?

התשובות לכך נעוצות בעובדה, כי עולמנו הפיסי החומרי, קולט ומשדר בתדרים אנרגטיים נמוכים המשמשים אותנו בחיי היומיום, אולם אינם טובים ואינם מכוונים לעולמות אשר בהם האנרגיה עדינה ורכה יותר.

מסיבה זו מרבית בני האדם אינם יכולים לקלוט  ולשדר בטווח הגדול והאין סופי הקיים והמחבר בין הממדים השונים. (לעניין הממדים השונים ראו פרוט  בספרי "גלגול נשמות"). על מנת שהאדם יוכל לכוון את עצמו לתדרים אלו, עליו ללמוד לשנות את אורך גלי הקליטה והשידור בהם הוא חונן מלכתחילה, אולם בשל שאין הוא נעזר בהם הדבר נשכח ממנו, כמו שפה שלו משתמשים בה בגיל ילדות והנשכחת עם הזמן, או כמו כל למידה והתנסות אחרת שלא נעזרים בה לאורך זמן.

עם הזמן, אדם העוסק במיסטיקה הקשורה לממדים אחרים, מתחיל לכוון את אותו אזור במוחו הקשור לחלק התת מודע- לשדר ולקלוט תדרים אנרגטיים שונים, הוא מרחיב ומעצים את טווח הקליטה והשידור.  ככל שהוא נקי יותר ומרחיב את הבנתו ואמונתו, כך הוא מצליח לשפר את ההתחברות לערוצים חדשים.

ברגע מסוים הוא באופן לא מודע ולעיתים גם לא מכוון, נפתח לקליטת שידורים אלו, אז הוא מתחיל לחוש או לשמוע או לקבל מסרים לתוך ראשו,

אולם ברגע זה ההיגיון והמחשבה הרציונלית מנסים לגרום לו להאמין כי הוא שומע וקולט מסרים דמיוניים בלבד.

אחת מתופעות ההיגיון היא, לא להניח לאדם להשתנות ולהתפתח רוחנית, כיוון שאז ההיגיון מאבד את אחיזתו במציאות האדם, אז לא כל דבר אמור להיבדק ולהישפט על ידי מבחן ההיגיון, כאן עלינו להבין כי האמונה היא הדבר הנכון הנותנת לנו את הכוח לקבל ולקלוט מסרים מהממדים האחרים.

אולם ברגע זה יש להיזהר, על האדם לוודא את יכולתו להינעל על תדר מסוים אשר בו הוא מעוניין, כמו בכל משדר קיימות תחנות שונות חלקן אמיתיות וחלקן שקריות, על כן עליו לסנן את השידורים השונים על ידי אמונתו בטוהרו כוחו וכוונתו. ברגע שהוא ננעל על תחנה קוסמית מסוימת

התואמת את תדריו,  עליו לזכור את התדר שבו בחר, ובכל התקשרות עליו להתקשר על אותו התדר, צורה זו של התקשרות מאפשרת בטחון בקשר אותו יצר עם מדריכיו. על האדם להיות נקי וטהור במעשיו ובכוונותיו ולבצע את לימודיו תוך התחברות לאור אשר ילך וילבש צורה. האמונה והקשבה הפנימית, תוך ניתוק  ההיגיון, הם הדרך ליצירת קשר אנרגטי עם ממדים אחרים.         

כאמור  חושינו ראשית וראשונה נעזרים באמצעות אנרגיה.
 
 
 לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק 
 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא