הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


 
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר: שיפור היכולת העל חושית ותקשור
 

בני אדם  המסוגלים להתכוונן לרטט מהיר יותר שבו נתון הגוף הרוחני אחרי המוות, אם באופן פיזי ואם מנטלי, מכונים מדיומים. במונחים אלה, מדיום הוא אדם המשמש מתווך  בין העולם הפיזי לעולם הרוח.

מדיום מסוגל להתכוונן לרטט אנרגטי הגבוה מהעולם הפיזי ולהשתמש  באנרגיה כדי לחדור מבעד למסך הדק המפריד בין החיים הפיזיים לחיים הרוחניים וכך ליצור קשר אנרגטי עם שוכני הממדים העליונים.

הממדים העליונים אינם מקום גיאוגרפי זה או אחר אלא ממד רוחני בעל רטט אנרגטי שונה, כך שמבחינה תיאורטית יכולים להתקיים בו זמנית מספר רב של ממדים בנפח גיאוגרפי זהה, כאשר רק הממדים שונים.

באופן כללי קיימת בנו  "תודעת על" הקשורה לחלק הרוחני , "תת מודע" הקשור לדמיון ולאינטואיציות שלנו,  ו"מודע" הוא החלק בו אנו נעזרים בחיי היומיום.

לאמיתו של דבר אנו גם נעזרים בתת המודע שלנו בחיי היומיום רק שאנו לא מודעים לכך כל כך, בעבודת המדיום כל המחשבות, הרגשות והמראות מועברים דרך תודעת העל של המדיום (כאמור  החלק הרוחני שלו).

כל אדם קולט  באופן קבוע רשמים "על חושים" מהעולם הרוחני,  אולם מאחר ואינו יודע כי אלו מסרים, אין הוא מתייחס אליהם, ובודאי שאינו יודע לפרש אותם.   לעומת זאת  המדיום הוא שמסוגל לקלוט אותם כמסרים ולפרש אותם. המסרים נקלטים אצל המדיום  המעביר אותם  אל החלק המודע וכך הם נחשפים.

המושג "על חושי" מוגדר כ"חוש עליון" מעבר לחמשת החושים הרגילים בהם אנו משתמשים בחיי היומיום, והוא משמש לעיתים קרובות בהתייחס לכל מי שפועל במסגרת תופעות בלתי רגילות. כל אחד מאתנו הוא בעל יכולת במידה זו או אחרת ונעזר ביכולת העל חושית שבו, קחו למשל את החלק האינטואיטיבי שבכם, "האינטואיציה", הרי חוש זה הוא חלק מהעל חושי שבכם, אם נדע כיצד להתקשר עמו, הרי שנצליח להתקשר עם החלק העל חושי שבנו טוב יותר ולנצלו למטרותינו,  זהו עשוי להיות תחילתו של המדיום שבנו, אבל לא כל אחד הוא מדיום.  המדיום הוא אומנם בעל יכולת התחברות על חושית, אבל לא כל בעלי היכולת העל חושית הם מדיומים.

יכולת העל חושית ועבודת המדיום, נעזרות באותה טכניקה של התודעה, אבל עבודת המדיום שונה מיכולת הקליטה העל חושית הרגילה וביכולתו להתכוון לרטט קליטה אנרגטי ברמות שונות ולשמש צינור העברה ושידור, כמו שאנו בוררים תחנות קליטה במכשיר הרדיו שלנו.

הקליטה העל חושית מכונה טלפתיה. הטלפתיה היא מילה אחרת לתקשורת בין תודעה לתודעה. לדוגמא, אתם נמצאים עם בן או בת הזוג , ואומרים בדיוק מה שהצד השני חשב או התכוון להגיד. בן הזוג  שלכם מגיב באומרו "איזו טלפתיה, בדיוק חשבתי על זה".

אדם בעל יכולת על חושית מסוגל לחוש  חפצים דוממים, או לחוש את  מחשבותיו של אדם אחר אשר השתמש בחפץ זה או אחר, ע"י התכוונות לאנרגיה שנובעת מהאדם או מן החפץ. ההילה של החפץ או של האדם היא המאפשרת לבעל היכולת העל חושית לתרגם סימנים של העבר והעתיד לגבי החפץ או האדם, כן  מסוגל הוא  לקלוט את האנרגיה של החפץ או האדם על ידי תחושה או ראייה. מאחר  ובעולם האנרגטי  מושג הזמן הוא שונה לחלוטין מהמושג  שלנו,  רק יחידי סגולה הם  בעלי היכולת העל חושית המסוגלים לקבוע מסגרת זמן מדויקת לגבי המידע שהם קולטים.

המדיום מסוגל לחוש או לשמוע מחשבות, קולות או רשמים מנטליים מעולם הרוחות.  הרוחות משתמשות באופן קבוע לצורך תקשור בניהם באמצעות הטלפתיה. המדיום מסוגל להיכנס למצב קליטה מלאה של התדירויות הגבוהות, או האנרגיות בתדרים של עולם הרוחות, כך יכול הוא לקיים תקשורת טלפתית עם הרוחות, לקבל מסרים ובו זמנית להשמיע את המסרים בפני הנוכחים, כאילו אנו מאזינים לאדם אחר המדבר בשפה שאינה מובנת לנו ולצורך כך שכרנו מתרגם אשר מסביר לנו את משמעות הדברים, כך גם עבודת המדיום, שהרי באופן תיאורטי כל אדם מקבל מסרים ויכול בפוטנציה לשמש כמדיום, רק שאין הוא מודע לתוכן המסרים או לאופן ההתקשרות עם עולם הרוחות.

על מנת לשמש כמדיום על האדם להיות בנכונות וברצון להוות כלי שידור גשמי, תוך יכולת לא לפחד כלל מאיבוד שליטה, יתרה מכך  עליו להיות משוחרר לחלוטין עד כדי איבוד שליטה מוחלט, דבר שיאפשר לרוח להיכנס אליו ולהיעזר בקולו ובגופו לצורך העברת המסרים לעולם הגשמי.

המדיום מבטא מה שהרוח חושבת או מרגישה. עבודת המדיום כרוכה בהרבה יותר מעורבות מאשר קריאה על חושית רגילה (תקשור), משום שהמדיום פותח את עצמו לאנרגיות שונות  מעולמות אחרים, על פי צורכו של מזמין ההתקשרות. לעומת זאת  בראייה על חושית, המידע אינו בא מרוחות שונות על פי התקשרות עמן אלא זורם מרוחות או מדריכים אישיים של האדם בעל הראיה העל חושית- שעל כך יפורט בהמשך.

אדם בעל ראיה על חושית אינו יכול להזמין רוח מסוימת של אדם שמת באופן מודע ולתקשר עמו וזאת  בניגוד למדיום, הרוחות משתמשות באנרגיית החיים של המדיום כדי לשגר את מסריהן. מדיום עובד כאמור ישירות עם הרוח  ושניהם משתתפים  בתהליך התקשור, אחרת הוא לא ייווצר. כמעט בכל קורס תקשור שאני מלמד במכללת ברק לרפואה משלימה, מתגלים מדיומים, תלמידים שלא ידעו מעולם כי הם בעלי יכולת כזאת...

הרעיון של עבודת המדיום ברור יותר בחלומות. פעמים רבות אנו חולמים על קרובים או על בני משפחה  שנפטרו. התחושה בחלום היא כה מציאותית עד כי אנו  מוכנים להישבע שאכן בילינו  בחברתם,   הדבר מעורר בנו תחושה  עזה, משום שכאשר אנו נמצאים במצב החלימה אנחנו אכן נמצאים עם האהובים עלינו בממלכת הרוחות.

כאשר אנחנו ישנים, הגוף האתרי והאסטראלי שלנו מרחף  בממדים  עליונים, שם אנחנו פוגשים את אהובנו ומסוגלים לתקשר עמם.
 
ניתן לחלק את עבודת המדיום  לשתי קטגוריות עיקריות. הראשונה והנפוצה היא עבודת מדיום מנטלית. כפי שמרמז המושג "מנטלי", צורה זו של עבודה נעזרת בהכרה-ההכרה האינטואיטיבית או הקוסמית, לא ההגיונית או הפיזית. סוג זה של עבודה מתחלק לכמה סוגים: ראייה מרחוק, שמיעה מרחוק, תחושה מרחוק, וחשיבה השראתית.
 
 
 לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק 
 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא