הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


 
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר: שיפור היכולת העל חושית ותקשור
 

בעבודה הפיזית של המדיום ישנו חומר המוקרן מגופו והמוכר בשם אקטופלזמה. אקטופלזמה מקורה בשורש היווני אקטוס, שפירוש "חיצוני" ופלזמה פירושה "משהו מעוצב או מורכב". האקטופלזמה התגלתה ע"י ד"ר שארל רישט, פרופסור צרפתי לפיזיולוגיה, לאחר שזיהה חומר מעורפל הנפלט מגופיהם של כמה מדיומים. האקטופלזמה אינה נראית לעין במצב רגיל אלא לעיתים ניתן לראותה בזמן טיפול אנרגטי כגון: בעת התכווננות של רייקי, או גם בטיפולי  רייקי אינטנסיביים, לאקטופלזמה יש מצבים ורמות דחיסות שונות. היא יכולה להופיע בצורת גז, צורה זו היא הנפוצה ביותר נוזל, או בצורה כמעין אריג מחורר דקיק. היא חסרת צבע כמעט כעין האויר אולם בחושך לא מוחלט ניתן לראותה כעין עננה שקופה, משקלה נאמד ב-8.6 גרמים לליטר. אקטופלזמה מצויה בבני האדם, אך היא מפותחת במיוחד אצל מדיומים. ניתן לראותה בעיקר בחשכה, מכיוון שהחומר רגיש ביותר לאור. האקטופלזמה עשויה להיפלט מאוזניו של המדיום, פיו, אפו או אזור מקלעת השמש שלו. חומר זה ניתן לחוות במספר  צורות, כדלקמן:

 

תיבה קולית

בצורות מסוימות של עבודת מדיום, האקטופלזמה יוצרת מעין תיבה קולית מלאכותית שדרכה בוקע קולה של הרוח. הקול דומה או זהה לקולו של האדם כאשר היה בחיים על פני האדמה.

במצב זה הרוח המופיעה מתקשרת עם המדיום בקולה המדוייק המוכר עלי אדמות. הלקוח שומע את האדם הקרוב אליו אם, אב, חבר, מכר, בדיוק כפי שהוא זוכר את קולו וטון דיבורו, כמו כן היא משמיע כינויים אשר רק הלקוח והרוח יודעים, מכל מקום צורה זו של עבודת מדיום היא נדירה ולא מקובלת.

 

התגשמות

שוכני  עולם הרוחות מסוגלים ליצור כל דבר, כגון: ראש, פנים,  חצאי גוף, להשלים גופות שהם העתק מדויק של גוף המנוח כפי שנראה על פני כדור הארץ ועוד. דחיסות ההתגשמות תלויה מאוד במידת התפתחותו של המדיום. מדיומים רבים שעבדו בצורה כזו חיו בתחילת המאה, לעיתים אנו באופן לא מכוון ולא מודע מזמינים התגשמות מעין זו, או גם מקבלים מסרים באופן זה בצורה שאינה מודעת. ערב אחד אני יושב על יד הטלויזיה ומביט בתוכנית ששודרה, בעוד אשתי הלכה לישון זמן מה קודם לכן, לפתע שמעתי אותה זועקת בפחד, זיו בו מהר בוא מהר, קולה היה על סף ההיסטריה, קפצתי כנשוך נחש ממקומי והתייצבתי בחדר, אשתי ביד מורמת הצביעה לעבר הארון, "תראה, תראה אותו  מלמלה בפחד", הבטתי לארון אולם לא ראיתי מאומה, "מה אתה לא רואה המשיכה אשתי", לא השבתי, "עכשיו הוא נעלם" מלמלה, "ראיתי ילד קטן בן חמש או שש עם שיער בלונדיני מחייך אלי וחובש כובע מצחיה  אדום" ספרה כולה אחוזת אימה, "למה לא הצעת לו את עזרתך"? שאלתי אותה.

"מה השתגעת?  מתתי מפחד" סיפרה...   

אכן מקרים אלו אינם נפוצים לאנשים רגילים, יתכן כי אשתי חוותה את החוויה הזו לאור העובדה שבעבר השתתפה לא אחת בסיאנסים (העלאת רוחות) כמו כן  למדה "רייקי" היא שיטת ריפוי אנרגטית וכתוצאה מכך נעשתה רגישה יותר לתופעות על חושיות, מכל מקום יותר היא לא ראתה זאת שוב, הדמות שהופיעה כנראה הבינה שאשתי לא "הפציינטית" המתאימה לצורך יצירת קשר מעין זה וויתרה על הרעיון...

מאידך יש לציין כי הדבר התרחש בזמן שאשתי הייתה בהריון של בנינו, מס' חודשים לפני שנולד, בנינו  נולד ב-  יוני השנה (2002) בלונדיני  ואולי נבין את הקשר בהמשך... 

 אני נתקל בתופעות מעין אלו פעמים רבות, אולם  הדמויות מופיעות לרוב כחצאי גוף עליון בלבד, כמו כן הדמויות אינן ברורות לחלוטין מבחינת מינן, וקשה להבחין בין גבר לאשה, אולם  ברגע שאני מציע לדמות את עזרתי או שואל דבר מה הדמות נעלמת, היא חומקת כעין עננה של עשן דרך זגוגית חלון החדר.  

 בשיחה שהעליתי עם תלמידי בקורסים השונים רבים החלו לספר כי אף להם קרו אירועים מעין אלו, אך הם חששו לספר או לדבר על כך שמא יתפסו בעיני השומעים כלא בסדר, אולם עמי בשיעור הם נפתחו וסיפרו את חוויותיהם משהבינו ממני כי הדבר נורמלי ומציאותי בהחלט,  אין ספק כי המושג נורמלי הנו יחסי ביותר...

העתקת חפצים

זוהי תופעה שבה חפצים שונים כמו תכשיטים, פרחים, מטבעות וכדומה מתגשמים בחדר הסיאנס. אחת האמונות מאחורי ההעתקה היא שהחפץ נעלם במקום אחד ומתגשם במקום אחר. אמונה אחרת שהיא שהחפץ נוצר ישירות מתוך עולם הרוחות.

 

ריפוי רוחני

צורה אחרת של עבודת מדיום היא ריפוי רוחני. גופו של המדיום נטען באנרגיה מרפאת מעולם הרוחות. אחרי אימון רב, המדיום מסוגל לרפא מחלות ומכאובים רבים הנחשבים בלתי ניתנים לריפוי. הדבר  שונה מהילינג בו המדיום משתמש בכוחות החיות שלו עצמו לצורך עבודת הריפוי, או מרייקי בו המטפל מתחבר לאנרגיה קוסמית ומשמש כצינור.

 

צילום רוחני

סוג זה של עבודת מדיום מתבסס על כשרון הראייה והתחושה מרחוק כאחד, כעין טלפון לעולם הרוחות. כל אדם קולט מחשבות על, שונות מידי יום, אך אינו מודע לכך, לעיתים הדבר נדמה לו כמו אינטואיציה, אולם המדיום רגיש לתדירויות מחשבה שאנשי עולם הרוחות יוצרים ושולחים לתודעתו.

על מנת להתכוונן למחשבות ולתחושות של הרוחות, על המדיום להתרכז לצורך  העלאת  התדר האנרגטי שלו  לרמה גבוהה יותר, כך על ידי אימון יכול הוא לפתח זאת.

 

 
לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק   
 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא