הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


 
 
מתוך ספרו של ד"ר זיו מאיר: שיפור היכולת העל חושית ותקשור
 
 

המונח "תקשור" מעלה בנו אסוציאציה של אדם השרוי בטראנס ומגרונו מדברת  ישות מעולם הרוחות, אכן קיים סוג כזה של תקשור שהוא נחלתם של מדיומים שונים, בעלי כישורים מיוחדים. אך יש צורות שונות של תקשור, שאינן בגדר  כישורים מיוחדים.

למשל: כאשר אנו שומעים קול פנימי בתוכנו ואנו פועלים על פיו אנו מתקשרים. כאשר אנו פועלים על פי "אינטואיציה" שלנו, אנו מתקשרים. כאשר אנו מתחבטים בבעיה מסוימת זמן רב שלאחריה אנו מרפים ממנה ופתאום אנו מקבלים את התשובה ואנו יודעים שזאת התשובה שחיפשנו זה תקשור.

אולם כדי לקבל תשובות כאלה ללא התחבטויות רבות ולהפוך זאת למשהו לא מקרי, עלינו ללמוד להתכוונן לתדר המתאים. ללמוד לחדד את יכולת הקליטה ולפתח את היכולת שלנו לקבלת מסרים.

באופן כללי כל אחד מתקשר ברמה זאת או אחרת יום יום. ובודאי שכל אחד יכול לפתח זאת יותר ויותר. הפיתוח נעוץ בהתמדה, בכוח הרצון, באמונה בעצמנו וביכולת שלנו להיות "כלים נקיים" לצורך קבלת מסרים. בעקרון, ככל שתתרגלו יותר כך תתפתח ותשתפר יכולת התקשור שלכם.

פחדים ספקנות, וביקורת עצמית, הם חלק ממנגנוני ההגנה והבקרה שלנו, כאשר תפקידם אכן להגן ולבקר את עצמנו, אך במקרה שאנו מוכתבים על ידם, הם מהווים אבני הנגף שלנו, הם אלו העוצרים אותנו בהתפתחות זאת. 

תקשור משמעו להיות במצב מנוטרל מאגו, מביקורת עצמית, מפחדים, מאינטרס בתשובה, באופן שנקיים קשר ישיר ורציף עם המציאות הפנימית שלנו, וכן עם אותו חלק של מציאות שמחוצה לנו, אשר אין לו ביטוי הנראה לעין בעולם הפיזי אך נראה בעולם הרוח.

כדי להתחיל לתקשר אפשרו לעצמכם להיעזר בכל החושים שלכם, ללא הטלת ספקות, ללא גבולות, הספקות עולים לא רק בהתחלה גם בהמשך אך עליכם ללמוד להתעלם מהם ולהתגבר עליהם. תמיד קיים החשש: "האם אני לא ממציאה את זה", "האם זה אמיתי".  כדי שהתקשור יהיה נקי ומושפע פחות מאגו, ממאוויים ומרצונות שונים, עליכם ראשית לשמור על טוהר כוונות.

 

אופן השמירה על טוהר הכוונות

טוהר הכוונות, מתקשר ישירות לנושא מטרות התקשור.

פעילות התקשור שלכם צריכה להיות מיועדת להשגת מטרות חיוביות בלבד! אין משמעות הדבר כי עליכם להפוך ל"קדושים מעונים" ולהקריב את עצמכם למען זולתכם.

להפך: מחויבותכם הראשונית הינה קודם כל- לעצמכם. אולם, עליכם להימנע מכל ניסיון, להשפיע על הזולת באופן מניפולטיבי או פולשני ולהשיג כוח, שליטה וכל רווח אחר- על חשבון אחרים. ניסיון זה גורם ליצירת "קליפות" אצלכם ולחסימות הנובעות מאגו.

מותר לכם לדוגמא, לתקשר אודות המספרים בלוטו, טוטו  ועוד. סביר להניח כי לא תקבלו תשובות אשר יספקו אתכם, אולם בעקרון אין פסול לתקשר אודותם. את הסיבה מדוע לא תקבלו תשובות לכך תלמדו בהמשך, כך שאם מישהו מכם מצפה להרוויח מהקורס תקשור את עלות הקורס בחזרה, דעו מראש שהדבר לא הולך לקרות.

עתה  נשאלת השאלה, כיצד מתקשרת ההקפדה על טוהר- הכוונות של המתקשרת, לעניין הפיכתה ל"צינור נקי"?

 

התשובה לכך היא, כאשר אתם מקפידים על טוהר כוונותיכם, כלומר: מוודאים שמטרותיכם בפעולת התקשור הינן חיוביות בלבד, אתם בעצם מנקים את עצמכם מאלמנטים שליליים שונים. אלמנטים אלו עשויים להיות רגשות, תחושות ומחשבות שונות, כגון: רדיפת בצע, תאוות נקם, רגשי נחיתות, דאגנות וכדו'.

 

הם עלולים למנוע מהמידע האנרגטי לזרום דרככם, ממש כפי שהלכלוך עוצר את זרימת המים בצינור.

 

בנוסף, קיימת אפשרות כי ביטויים שליליים אלו בתוככם ימשכו אליכם מקורות תקשור שאינם חיוביים, בעלי אופי שלילי העלולים לחבל בתהליך התקשור  ואף להזיק.

 

משמעות הדבר היא, שהשמירה על טוהר הכוונות היא למעשה בגדר הכרח עבור המתקשרים, המבקשים להימנע מהסכנות השונות הכרוכות בעבודת התקשור.

 

לסיכום:

הקפידו לשמור על לב- נקי, רצון טוב וכוונה טהורה. במידה ותיישמו התנהגות דומה גם מחוץ לפעילות התקשור שלכם, בחיי היום- יום- הרי שתצאו נשכרים שבעתיים.

הדבקות בגישה חיובית זו, הן בנושא התקשור והן בתחומי החיים האחרים- תעלה אתכם במהרה על דרך- המלך, ותביא לתוצאות חיוביות בכל המישורים! בהצלחה.
 
 לפירוט מסלולי לימוד ב מכללת ברק ראו במסלולי לימוד של מכללת ברק 
 
 
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא