הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

 
  
"כוחה של תפילה"

מחקר אחר שפורסם בנושא אנרגיית המחשבה הוא מחקר שנעשה בארצות הברית, המחקר פורסם בעיתון ידיעות אחרונות מיום שלישי ב'' חשון תשס"ג 8.10.2002 בחוברת 24 שעות , להלן ציטוט המאמר: " מתקשה להיכנס להריון? עומד לפני ניתוח? מצאו משהו שיתפלל עבורכם, מחקר שנערך בארצות הברית מגלה שתפילות עוזרות. מחקר שנערך לאחרונה בבית חולים בסיאול בקוריאה וכלל 199 נשים שעברו טיפולי הפריה, מצא כי אלה מהן שאנשים אחרים – זרים מוחלטים- התפללו למענן, נכנסו להריון בקלות רבה יותר, למעשה שיעור ההריונות בקרבן היה כפול מקבוצת הנשים האחרות.

הנשים שנבחרו להשתתף במחקר היו בעלות נתוני פריון וגיל דומים, עבור מחציתן התפללו קבוצת נוצרים ברצות הברית, קנדה ואוסטרליה. לכל קבוצת מתפללים הועבר תצלום של המטופלת "שלה". הנשים אגב, לא ידעו כלל שמישהו מתפלל עבורן.

מחקר דומה נערך במרכז הרפואי של אוניברסיטת דיוק האמריקנית וכלל 150 חולים. כולם סבלו מבעיות לב קשות, וכולם עמדו לפני אנגיופלסטיקה- ניתוח שבמהלכו מכניסים צנתר לעורק החסום, פותחים את הסתימה ומשאירים בעורק מתקן קטן ששומר עליו פתוח.

מתפללים ברחבי העולם – בודהיסטים, קתולים, יהודים, בפטיסטים ועוד התפללו עבור חולה מסוים במהלך הניתוח. לכל קבוצת מתפללים נמסרו שמו, גילו ופרטי המחלה של האדם עבורו התפללו. החולים, בני משפחותיהם והצוות הרפואי לא ידעו עבור מי מתפללים. לדברי ד"ר מישל קרוקוף, עורך המחקר, התברר כי האנשים שהתפללו עבורם סבלו פחות מסיבוכים אחרי הניתוח בהשוואה לחולים אחרים.

מאז שנות השמונים נערכו כמה מחקרים על הקשר בין התפילה לרפואה. כולם התבצעו בתנאים מבוקרים, והממצאים מוכיחים שיש משהו בכוחה של התפילה. חלקם אגב נערכו על יצורים לא אנושיים, כמו צמחים וחיות- שאינם יכולים להיות מושפעים מפקטורים אחרים, כולל אמונה. כך למשל קבוצת מתפללים נתבקשו להתפלל לטובת הגידול של צמח מסוים, ואז התפילות שונו והם נתבקשו להתפלל נגד הצמיחה, הצמחים התברר הגיבו בהתאם לנושא שנמצא במוקד התפילות. החוקרים עצמם, אגב, אינם מבינים מה גורם לתפילות "לעבוד". אבל מי מתווכח עם עובדות?"

כאמור המחשבה היא בעלת אנרגיה, בכוחה להשפיע ומשמשת כלי חשוב, בכל הקשור לשיפור היכולת העל חושית המפורט בהמשך, ביצירת קשר עם המדריכים שלנו ובכלל בכל הקשור לנושא התקשור. לצורך הבנת ההמשך אפרט מונחים שונים בנושא זה.

עד כאן ציטוט מתוך ספרו של זיו מאיר "שיפור היכולת העל חושית ותקשור".

מתוך ספרו של ד"ר  זיו מאיר - "שיפור היכולת העל חושית ותקשור"
 

 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא