הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 


תקשור עם רוחות
 
מתוך ספרו של  ד"ר זיו מאיר "שיפור היכולת העל חושית ותקשור"

כאשר המדיום חש את האנרגיות העדינות סביבו מתחילות לנוע, הוא יודע כי מנסים לתקשר עמו. הוא משתדל להתרווח ולחוש בנוח ככל הניתן כדי שחושיו יהיו פתוחים ככל הניתן לקבלת מסרים.

כך הוא חוזר באוזני הלקוח שלו על המסרים אותם הוא מקבל ללא כל פרשנות מצידו. כיוון שכל פרשנות מצידו עשויה להסיט את הכוונה לאפיקים שונים גם כאשר המסרים עשויים להישמע לא הגיוניים באוזניו כלל אך לרוב הם יהיו מובנים ללקוח.

כמו כן, המדיום מסוגל לחוש את נסיבות המוות של האדם המנסה לתקשר. כאשר הרוח שבה לאטמוספירה של כדור הארץ, היא קולטת את הזיכרון הקשור עם סוף ימיה על האדמה. כמעט בכל המקרים, צורת המוות היא הזיכרון החי ביותר. לדוגמה, אם אדם נפטר מהתקף לב, המדיום עשוי לחוות נוכחות רוחנית באמצעות צביטה בחזה. אם מישהו נפטר מסרטן או איידס, הוא עלול לחוש חולשה בגופו. אם המוות נגרם מהתאבדות, הרגשות עשויות להיות מושפעות מהאופן שבו נטל האדם את חייו במו ידיו. כלומר אם מישהו בלע כדורי שינה, הוא עשוי לחוש כבדות בבטן ותחושה פתאומית מנומנמת. אם אדם ירה בעצמו, הוא עשוי לחוש כאב חד באזור שבו חדר הכדור. הרושם הראשוני של המדיום מתבטא ברמה הרגשית. לפיכך, אם הרוח עצובה ובוכה, המדיום חש לפתע מדוכא ועשוי להתחיל לבכות. אם הרוח צוחקת ומבודחת, גם המדיום יתחיל לצחוק. כאמור הרוח משתקפת ובאה לידי ביטוי מוחשי באמצעות המדיום, על כן כל תחושותיה באות באופן זה לידי ביטוי.

האישיות של הרוח כמעט תמיד מלווה במסר רגשי. לדוגמה, אם הרוח היתה בעלת אישיות סמכותית כשחיה על פני האדמה, נימת קולו של המדיום תיהפך לתקיפה. אם לאישיות היתה לשון חדה, המדיום עשוי לדבר בשנינות ורהיטות שאינם שגורים בפיו.

בדרך כלל, הרוחות מעבירות מסרים המובנים ללקוח בקלות. בתחילת התקשורת, הרוח תמסור את שמה, או את מקום מגוריה, או עובדה משמעותית אחרת המספקת הוכחה ניצחת ללקוח שאכן האדם האהוב נוכח. פעמים רבות, יעבירו הרוחות מידע טריוויאלי הידוע רק ללקוח. לדוגמה, אמו של לקוח עשויה לומר שהיא אהבה את המפה הלבנה בפינת האוכל על אף שהוכתמה במרק עגבניות. או שהיא עשויה לספר דבר מה על חדר עבודתו ששונה לאחרונה בביתו או כל שינוי אחר שנעשה פיזית בביתו לאחר מותה.

במקרים רבים נשאלת השאלה מדוע הרוחות אינן מנצלות את הזמן ומעלות מידע כה חסר חשיבות כאשר הן יכולות לדבר על בעיות או טרדות המעסיקות את הלקוח, למענו נוצר התקשור. התשובה פשוטה מאוד: גילויים פשוטים אלה מאשרים שהרוח קיימת והיא אכן מתקשרת עם הלקוח.

כמו כן, אם הרוח התעניינה בתחביב או בפעילות מסוימת בתקופת חייה, רוב הסיכויים שהיא תדבר על זה במשך התקשור, כפי שנהגה גם בחייה. לדוגמה, לקוח שאשתו המנוחה אמרה לו שהוא חייב להזכיר לבנם לקנות פרחים ליום הנישואין שלו עם רעייתו, אחרת אשתו שוב מאוד תיפגע. מילים אלו גרמו ללקוח להגיב "אלוהים, זו היא. היא בכל שנה דאגה להזכיר לבנינו הטרוד כמנכ"ל חברת מחשבים לזכור את יום נישואיו עם רעייתו, לפני שנים מספר הוא שכח ואשתו מאוד מאוד נפגעה. לאדם מן השורה מחשבה זו עשויה להישמע טיפשית למדי, אבל בשביל הלקוח הייתה זו הוכחה ניצחת לכך שהוא אכן מדבר עם אשתו.

פרטים אלו חשובים ביותר מאחר והפרטים הקטנים רק עוזרים להדגים שהתקשורת בין הרוחות לבין הלקוח היא אכן אותנטית. דבר זה מספק את ההוכחה הדרושה לזהותה של הרוח.

כאשר מישהו עובר לממד אחר של החיים, אין הדבר מעיד כי מעתה ידועות לו כל סודות היקום. למעשה עם המוות, רק הגוף הפיזי מתכלה, כמו שמשילים מעיל ישן (ראו הרחבה לכך בספרי גלגול נשמות). לאמיתו של דבר, האישיות נשארת אותו דבר, על כל אהבותיה, שנאותיה, דעותיה הקדומות, כשרונותיה וגישותיה. עם הזמן, הנשמה עשויה להתפתח לדרגה רוחנית גבוהה יותר ואז לשנות את צבע האור אותו היא מקרינה (ראו פירוט צבעי הנשמות בספרי גלגול נשמות).

על כן עלינו להבין שהידע של הרוח המתגלמת על ידי המדיום אינה אינסופית ואין היא יכולה להשיב לנו על כל שאלה כפי שהיינו רוצים או חושבים, אלא רק על דברים באופן כללי או מעט מעל להבנתו בעולם הפיזי.

כך גם בתקשור ישיר עליו ארחיב בהמשך.


 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא