הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

02-5664627
08-6588008

 
 
מכללת ברק המכללה המובילה לרפואה משלימה, מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מסלולי הלימוד.

רק בברק ניתן לשלם בכספי הפקדון .
 
 
בברק מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה.
 
מסלול מיוחד לדוקטוראט ברפואה משלימה מוכר בארץ ובחו"ל

שעות פעילות:
א-ה 9:00-21:00
ימי ו' וערבי חג
9:00-14:00
 
פרטי הגעה:
רחוב התעשיה 2
כניסה ב' קומה 2 
   ראיונות טלויזיה    פתיחת קורסים בקרוב
 
    שלוחת הדרום
    שלוחות לימודים
    מסלול לקבלת תואר
    מסלול ללימודי הסמכה
    סדנאות והעשרות
    ספרים
    מאמרים
    ראיונות טלויזיה
    צוות המרצים
    ברק מעניקה לקהילה
    ספא דגים
    ברק ספא
    סטודנטים ממליצים
    למה ללמוד במכללת ברק?
    פתיחת קורסים בקרוב
    קורס פענוח ציורים
    סדנאת פסיכולוגיה חיובית

 

ניהול יומן חלומות
 
 

מתוך ספרו של ד"ר  זיו מאיר "משמעות החלום ופירושו".

 
ניהול יומן חלומות הוא כאמור חובה, על מנת להגיע לתוצאות טובות. כמו כן הוא מאפשר לגלות ולזהות "עוגנים" בחלומותיכם, אשר בעתיד יאפשרו לכם לזהות במהלך החלום כי אתם חולמים!

כך תוכלו להכיר את דפוס חלומותיכם ולזהותם בעת התרחשותם.

רישום חלומותיכם ביומן בצורה עקבית ומסודרת, יגרור באופן ישיר הגברה של זיכרון חלומותיכם, כך תראו כי קטעי חלום מעורפלים אותם רשמתם מדי פעם, הופכים לפתע לקטעים ברורים צלולים ומפורטים אותם תזכרו בפירוט.

ניהול יומן חלומות הוא חובה ולא רשות! אם אינכם מוכנים להשקיע מאמץ קטן זה הדרוש לצורך כך, חבל שתמשיכו בתהליך! חשוב מאוד לנהל יומן חלומות מפורט ככל האפשר.

יש לרשום ביומן החלומות את כל הפרטים, כאשר הם עדיין טריים בזיכרון, אל תגידו "אזכור וארשום בבוקר..." משום שהחלום הבא שיופיע, יגרום לכם לשכחת החלום הקודם, ובבוקר לא תזכרו אותו.

כאמור, דאגו כי תמיד לפני כניסתכם למיטה, יומן החלומות וכלי כתיבה ימצאו ליד מיטתכם. על מנת שתוכלו לבצע רישום של חלומותיכם גם כאשר תתעוררו באמצע הלילה.

נוסף לרישום חלומותיכם כטקסט, תוכלו לצייר גם מפות של האזורים בהם ביקרתם, לרוב ציור ויזואלי עוזר לזכור את החלום בצורה טובה יותר, מאשר טקסט המתאר את אותה סביבה, כן יאפשר לכם הדבר לחוות חוויות של דה-ז''ה- וו.

רשמו תאריך ושעה בה התרחש החלום, בחרו כותרת לכל חלום. הכותרות יסייעו לכם לאתר את החלומות הרבים שיצטברו, כמו כן תגלו כי חלומות רבים יישאו כותרות דומות ביותר משמע חלומות דומים או אפילו זהים.

עם הזמן והניסיון שתצברו, תצליחו להגיע למצב בו אתם זוכרים לפחות חלום אחד בשלמות בכל בוקר, עתה לאחר שאתם זוכרים זאת, הגיע העת ליצור חלום צלול בעזרת הטכניקות המפורטות בהמשך.

כאמור עריכת יומן חלומות תאפשר לכם לזהות "עוגנים" בחלומותיכם, המונח "עוגנים", הכוונה לאירועים החוזרים ונשנים על עצמם ברבים מחלומותיכם, "עוגנים" אלה ישמשו אתכם כ-"ציוני דרך", ברגע שתזהו אותם, הם ירמזו לכם כי אתם חולמים.

עם התקדמות רישומי חלומותיכם, יומנכם יתמלא בחלומות, עברו על הרישומים וסמנו "עוגנים", - אירועים החוזרים על עצמם. לאחר מכן רשמו אותם כרשימה נפרדת.

כאשר מדובר על "עוגנים" כ- אירועים החוזרים על עצמם, אין כוונתי כי החלומות יחזרו בדיוק על עצמם, אלא הנושא הכללי שבחלום, כלומר, אם חלמתם על שחייה בים, משחקים בבריכה, בילוי בחוף ים, העוגן שלכם הוא "מים". כלומר, בכל פעם בו תמצאו את עצמכם בסיטואציה הקשורה למים, זה הוא העוגן שלכם. כלומר, כל אלמנט המופיע במספר חלומות שלכם משמש כ"עוגן", כגון: אם בעל החיים האהוב עליכם מופיע בהרבה חלומות שלכם, הוא ישמש כ"עוגן". לזיהוי העוגנים תפקיד חשוב, בדרך להגשמת חלום צלול, הם מסמנים לכם בעת החלום, כי יתכן ואתם חולמים, כך אתם הופכים מודעים לעובדה שאתם חולמים בזמן החלום. מצב זה יהיה הגשמת חלומכם הצלול הראשון. על כן ברגע שתזהו את אחד ה"עוגנים", יש לבצע מיד "בדיקת מציאות" כדלהלן
 לפרטים נוספים ומידע על הרשמה אנא מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם. חייג עכשיו! 02-6483663
 
במכללת ברק אנו שמים את הסטודנט במרכז, לימודי רפואה משלימה הם לימודי רפואה לכל דבר, אין לזלזל ברפואה טבעית. כידוע הרפואה הסינית היא בת יותר מ-2000 שנה, זוהי רפואה שלמה שמבוססת על אלפי שנות נסיון. ,תמצאו אצלנו את מיטב המורים והמרצים בתחום ופורום לימודי רפואה מצויין. אצלנו לומדים פסיכותרפיה הוליסטית ברמה מאוד גבוהה, רפואה סינית מסורתית, נטורופתיה ועוד הרבה קורסים, מסלולים והעשרות. במכללת ברק ללימודי רפואה משלימה יש את מבחר הקורסים הגדול ביותר (יותר מ40), אנו מובילים את לימודי רפואה משלימה בארץ וההכרה שלה במוסדות השונים.
קורסים
האתרים שלנו:

אחר:

קישורים:

ההתאחדות הישראלית לשיטות ריפוי 
ברק ספא